• biuro@firmatransportowawarszawa.pl
  • 784 063 969

Transport

janek      0

Transport

Transport to obecnie jeden z najważniejszych działów gospodarki nie tylko w naszym kraju. Nasza firma podjęła się wyzwania świadczenia usług transportowych na najwyższym poziomie. Zajmujemy się transportem każdego rodzaju rzeczy od książek, a najbardziej skomplikowanych urządzeniach dla przemysłu skończywszy. Jesteśmy otwarci na standardowe, ale i nietypowe potrzeby klientów w zakresie transportu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Jeśli w naszej ofercie nie ma określonego rodzaju usług transportowych, to i tak potrafimy dostosować się do wymagań i oczekiwań osób oraz firm, które nam zaufają.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego oczekiwań. Mamy doświadczenie i entuzjazm w podejmowaniu wyzwań, które dla innych firm transportowych stanowią problem. Realizujemy wszystkie zlecenia niestandardowe. Każde zlecenie jest przez nas traktowane z najwyższą uwagą, zarówno jeśli chodzi o klientów indywidualnych jak i firmy. Chlubimy się faktem, że przewożone przez nas towary są dostarczane na czas i całkowicie bezpiecznie.

Nasi pracownicy to doskonale wyszkolona i przygotowana kadra specjalistów. Zatrudniamy logistyków, którzy opracowują najszybsze i najbezpieczniejsze trasy dla dostarczenia towaru do celu. Nasi kierowcy mają wszystkie potrzebne zezwolenia i certyfikaty, a dodatkowo dysponują doświadczeniem w świadczeniu usług transportowych. Możecie Państwo polegać na ich kompetencji. Dysponujemy odpowiednimi samochodami, które pozwalają na bezpieczne dostarczenie powierzonego nam ładunku do miejsca docelowego. Są one wyposażone w odpowiednie systemy GSM pozwalające na łączność z naszymi kierowcami. Dzięki temu w każdej chwili wiemy, gdzie znajduje się transport i możemy monitorować jego przebieg. Od Państwa oczekujemy jedynie złożenia zamówienia w zakresie usług transportowych. Wszystkimi innymi sprawami zajmiemy się sami. Ładunek zostanie dostarczony całkowicie bezpiecznie w możliwie najkrótszym czasie z miejsca załadunku do wyznaczonego celu.