• biuro@firmatransportowawarszawa.pl
  • 784 063 969

Przeprowadzki

janek      0

Przeprowadzki

Decydując się na podjęcie współpracy z nami, otrzymujecie Państwo gwarancję świadczenia usług o najwyższej jakości za rozsądną cenę. Od chwili powstania naszej firmy staramy się podwyższać jakość świadczonych usług transportowych. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, a także wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Powierzone zlecenia traktujemy z najwyższą uwagą i staraniem. Od chwili przyjęcia zlecenia staramy się spełnić oczekiwania klientów. Priorytetową dla nas sprawą jest bezpieczne i szybkie dostarczenie powierzonego nam ładunku.

Z uwagą i troską podchodzimy do każdego typu ładunku i każdy traktujemy jednostkowo. Doświadczeni pracownicy analizują powierzone nam zadania i sprawnie podejmują decyzje odnośnie zrealizowania zlecenia, dobierając odpowiedni środek transportu oraz najkrótszą trasę przewozu. Gwarantujemy odpowiednie zapakowanie, przetransportowanie i rozładowanie towaru. Możemy zająć się transportem każdego typu przedmiotów, zaczynając od niewielkich towarów, a na wielkogabarytowych skończywszy. Wiemy jak szybko i sprawnie przewozić towar szybko psujący się, a także delikatny. Nasi dotychczasowi kontrahenci wiedzą, że można nam zaufać. Zajmujemy się załadunkiem, rozładunkiem i przeładowaniem towaru.

Usługa transportowa zamówiona w naszej firmie może obejmować przewóz mebli, wyposażenie wnętrz do domów prywatnych i firm, transport materiałów biurowych, przesyłek kurierskich, przewóz materiałów budowlanych, urządzeń sanitarnych i hydraulicznych ze wszystkich sklepów, marketów i hurtowni na terenie kraju. Zajmujemy się transportem materiałów delikatnych i łatwo psujących się oraz nietypowych. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie. Chętnie podejmiemy stałą współpracę z osobami prywatnymi, a także małymi i dużymi firmami. Realizujemy nietypowe usługi transportowe, dostosowując się do oczekiwań klientów. Powierzony nam ładunek dostarczamy szybko i bezpiecznie, w najszybszym z możliwych terminów. Dysponujemy odpowiednim zestawem samochodów dostawczych i ciężarówek. Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy, macie pewność satysfakcji i zadowolenia po wykonaniu zlecenia.