• biuro@firmatransportowawarszawa.pl
  • 784 063 969

O nas

janek      -

O nas

Jesteśmy firmą transportową z siedzibą w Warszawie, która zajmuje się szybkim i bezpiecznym transportem przedmiotów na terenie całego kraju, w niezwykle przystępnych cenach. Doświadczenia, jakie nabyliśmy, pozwala nam na realizowanie wszystkich Państwa oczekiwań w zakresie transportu. Jesteśmy profesjonalistami, więc realizujemy najbardziej nawet nietypowe zlecenia transportowe. Na zamówienie klienta dostarczamy przesyłki w trybie standardowym i ekspresowym. Zajmujemy się transportem standardowych przesyłek dla klientów indywidualnych i firm, ale realizujemy też zlecenia nietypowe.

Dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Wystarczy jedynie zlecić transport dowolnego przedmiotu, a na pewno zostanie on dostarczony w możliwie najszybszym czasie. Wszystko jedno, czy będą to artykuły biurowe dla firmy, książki, czy też samochody. Jesteśmy w stanie sprawnie przewieź towary niebezpieczne i produkty nietrwałe, a także wielkogabarytowe. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie i realizowane w najlepszy z możliwych sposobów. Zadbają o to nasi spedytorzy, którzy są dostępni dla Państwa 24 godziny na dobę w tygodniu. Specjalizujemy się w obsłudze firm różnego typu, tym niewielkich i dużych. Nasza flota samochodowa jest nowoczesna, różnorodna i wyposażona w najnowsze systemy kontrolowania ładunku. To wszystko oczywiście w trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam przedmiotów.

Gwarantujemy terminowość w dostarczeniu powierzonego nam towaru oraz całkowite jego bezpieczeństwo od chwili przejęcia załadunku do momentu dostarczenia go do miejsca docelowego. Ponieważ chcemy sprostać coraz większym wymaganiom naszych klientów cały czas modernizujemy nasz tabor i dostosowujemy się do zmieniających się wyzwań rynku, Jesteśmy przekonani, ze nasza firma sprosta Państwa oczekiwaniom w takim samym stopniu jak to czyniliśmy dotychczas. Naszym niewątpliwym atutem są nasi pracownicy, doświadczeni, fachowi i dyspozycyjni. Oferujemy rzetelność, niezawodność i najwyższą jakość usług transportowych na terenie całego kraju.