• biuro@firmatransportowawarszawa.pl
  • 784 063 969

Jak pracujemy

janek      -

Jak pracujemy

Nasza firma dysponuje doskonałym samochodami i naczepami, dostosowanymi do oczekiwań naszych klientów. Zawsze stawiamy na jakość, także w zakresie środków transportu. Samochody są nowe i wyposażone we wszystkie udogodnienia pozwalające sprawnie przetransportować każdy rodzaj przedmiotów. Oczywiście samochody są tez wyposażone w nowoczesne systemy nawigacji satelitarnej pozwalające na bieżące śledzenie miejsca przejazdu. Pozwala to nie tylko na podwyższenie standardów bezpieczeństwa przewozu ładunku, bezpieczeństwo kierowców, ale i natychmiastowe przekazywanie informacji interesowanym klientom o położeniu przewożonego ładunku. Zależy nam na tym, by klient miał możliwość sprawdzenia położenia powierzonego nam ładunku.

Każdy samochód jest wyposażony w urządzenia ułatwiające bezpieczeństwo transportu. Nad stałym utrzymaniem sprawności naszego transportu czuwają znakomici mechanicy, którzy szybko i sprawnie eliminują wszystkie ewentualne usterki techniczne. W ten sposób klient ma pewność, że jego ładunek trafi do miejsca docelowego w przewidzianym terminie. Oprócz samochodów dysponujemy też bezpiecznymi i dostosowanymi naczepami. Pozwala to realizować rożne zamówienia, także wielkogabarytowe.

Posiadamy samochody, które są dostosowane do przewozu przedmiotów wyjątkowo wrażliwych i delikatnych, takich jak materiały elektroniczne i medyczne. Nasze auta posiadają stosowne certyfikaty umożliwiające im przejazd po krajach Unii Europejskiej. Oddajemy do dyspozycji naszych klientów doskonale środki transportu, które umożliwiają spełnianie ich oczekiwań.